NoProblem – Zespół muzyczny na Twoje wesele / Pytania

Pytania

 

Poniżej przedstawiamy szereg najczęściej zadawanych pytań do Zespołu. Wśród odpowiedzi na pytania można znaleźć również porady dotyczące muzycznych aspektów organizacji imprez takich jak wesele, studniówka, festyn.

Pytania i odpowiedzi zostały pogrupowane w następujący sposób:

  • Koszty
  • Rezerwacja terminu
  • Sprawy organizacyjne
  • Skład zespołu
  • Repertuar
  • Konkursy, zabawy

Koszty

Jaki jest koszt oprawy muzycznej wesela/zabawy/studniówki?

Koszt oprawy muzycznej imprezy zależy od terminu oraz miejsca imprezy (dojazd). Po podaniu tych informacji będziemy mogli przedstawić konkretną ofertę cenową.

Rezerwacja terminu

Organizuję wesele. Na ile przed imprezą powinienem zarezerwować Zespół?

Termin najlepiej zarezerwować zaraz po podjęciu decyzji o wyborze Zespołu – ponieważ większość imprez odbywa się w soboty, a ich ilość w roku jest ograniczona do 52, terminy sobotnie rezerwowane są nawet z 18-miesięcznym wyprzedzeniem.

Mam zarezerwowaną Restaurację na (…), czy dysponujecie czasem w tym terminie?

Jeśli termin będzie wolny, z przyjemnością u Państwa wystąpimy. Jeśli poszukujecie Państwo Zespołu na oblegany termin na kilka miesięcy przed imprezą, a zależy Wam na danym Zespole, warto najpierw uzgodnić wolny termin Restauracji z wolnym terminem Zespołu, polecamy zapoznanie się z najbliższymi wolnymi sobotami. Warto również rozważyć organizację imprezy poza sobotą ze względu na niższe ceny oprawy muzycznej oraz większy wybór lokalizacji imprezy.

Jak zarezerwować termin?

Rezerwacja terminu następuje po zawarciu umowy i wpłacie zadatku.
Można to zrobić klikając w KONTAKT

Czy mogliby Państwo wstępnie zarezerwować dla mnie termin do następnego tygodnia?

Niestety ze względów organizacyjnych (duża liczba zapytań w ciągu tygodnia) nie praktykujemy wstępnych rezerwacji. Termin może zostać wstępnie zarezerwowany tylko po podjęciu decyzji o wyborze Zespołu do dnia podpisania umowy.

Ponieważ oferują Państwo zarówno zespół jak i filmowanie, czy usługi te można zamówić razem?

Obie usługi można zamówić zarówno razem (jeśli nie został zarezerwowany termin na jedną z nich) jak i oddzielnie.

Sprawy organizacyjne

Czy jest możliwość obejrzenia video z Państwa udziałem lub zobaczenia Państwa podczas występu na żywo?

Tak, istnieje możliwość obejrzenia nagrań video na stronie. Jest również możliwość posłuchania na żywo, która jest jednak ograniczona ze względu na to, że większość obsługiwanych imprez ma charakter zamknięty, co powoduje utrudnienia we właściwym odbiorze naszej muzyki. Trzeba pamiętać, że żadne nagranie video nie dorówna w pełni odsłuchowi zespołu na żywo, ale pod warunkiem, że odbiorca znajduje się przed sceną (na parkiecie). W przypadku imprez zamkniętych (wesele, studniówka) gdy zainteresowani zmuszeni są słuchać Zespołu z innej perspektywy (np. z tyłu sali, z innego pomieszczenia, bo przecież nie wypada rzucać się w oczy wszystkich gości) zdecydowanie bardziej polecamy zobaczenie nagrań video, które dodatkowo prezentują przekrój istotnych fragmentów całej imprezy.

Chcę zamówić zespół na wesele. Co do oprawy muzycznej ślubu i błogosławieństwa chciałbym podjąć decyzję w późniejszym terminie. Czy jest taka możliwość?

Oczywiście. Na oprawę muzyczną błogosławieństwa i/lub ślubu można zdecydować się nawet miesiąc przed dniem wesela.

Czy dojeżdżają Państwo do miejscowości (…)?

Siedziba Zespołu znajduje się w Łobżenicy i chociaż występujemy w Wielkopolsce i woj. ościennych nic nie stoi na przeszkodzie abyśmy zagrali w dowolnym miejscu w Polsce.

Co należy zapewnić zespołowi na imprezie, którą obsługuje?

Przede wszystkim należy zadbać o odpowiednie miejsce (ze względu na ilość instrumentów 2 m2 to troszkę za mało) oraz dostęp do energii elektrycznej, minimum 25A. Wypadałoby również zapewnić wyżywienie (aby członkowie Zespołu nie musieli zamawiać pizzy na wesele) oraz napoje bezalkoholowe. Nie pijemy.

Czy Zespół ma jakiś limit co do ilości godzin występu?

Państwo zamawiając Zespół decydujecie o ilości godzin występu Zespołu. W razie potrzeby istnieje możliwość przedłużenia czasu gry Zespołu również na weselu/studniówce/zabawie.

Skład zespołu

Czy występujecie Państwo tylko w 2-osobowym składzie? Ponieważ organizuję potężną imprezę – czy jest możliwość powiększenia składu zespołu?

Występujemy w składzie 2-osobowym, ale na duże imprezy plenerowe możemy powiększyć zespół do 3 – 4 osób.

Repertuar

Jak długie są bloki muzyczne i przerwy między nimi?

Długość bloków muzycznych zależy od rodzaju imprezy – w zależności czy będzie to mały bankiet czy wesele na 100 osób. Nie trzymamy się sztywnych ustaleń – kierujemy się nabytym doświadczeniem, przykładowo np. na weselu gramy co najmniej 5-6 piosenek w jednym bloku, a przerwy między częściami tanecznymi (w zależności czy przeznaczone są tylko na odpoczynek czy również na ciepły posiłek) wynoszą średnio od 5 do 15 min – zawsze wypełnione odpowiednią muzyką w tle.

Jak dobierany jest repertuar na imprezę? Jaką muzykę Państwo wykonują?

Repertuar wybierany jest pod kątem konkretnej imprezy – inny na bankiet, inny na wesele, całkowicie inny na prymicje. Na imprezach wielopokoleniowych (np. wesele) szczególnie dbamy o to by w każdym bloku tanecznym znalazły się utwory zarówno dla młodzieży jak również dla starszego pokolenia.

Uwielbiam piosenkę (…) czy jest możliwość jej wykonania?

Jeśli zostaniemy o to poproszeni a będziemy ją znali to jak najbardziej.

Konkursy, zabawy

Czy podczas wesela prowadzą Państwo zabawy/konkursy?

Tak, co więcej, zajmujemy się nie tylko prowadzeniem zabaw i konkursów, lecz również obsługą konferansjerską całego wesela. Z doświadczenia wiemy jak wiele zależy od odpowiedniego poprowadzenia imprezy i nawiązania kontaktu z gośćmi.

Jakiego typu zabawy Państwo proponują?

Zabawy/konkursy można podzielić na kilka grup – od zabaw integracyjnych w tańcu (kółka, wężyki, pociąg) poprzez konkursy grupowe integrujące gości do konkursów indywidualnych z nagrodami. Zawsze wybieramy najciekawsze zabawy, czyli te które wzbudzają zainteresowanie wszystkich gości, jednocześnie są zabawne dla ich uczestników.
(zabaw wulgarnych nie prowadzimy)

Czy możemy otrzymać listę najczęściej organizowanych zabaw?

Istnieje taka możliwość, chociaż nie polecamy tej opcji (w szczególności dla Nowożeńców), nie warto psuć sobie zabawy znając przebieg wesela z najdrobniejszymi szczegółami. 😉

Szybki kontakt

telefon: 600 503 321

e-mail: noproblemadam@wp.pl

Dodaj opinię o zespole muzycznym NoProblem

Nasze referencje...

Chciałbym w imieniu własnym i gości bardzo serdecznie podziękować zespołowi „NoProblem” za wspaniałą zabawę i miłą atmosferę, na gali „Złota Róża Biznesu 2009”  w Wałczu. Zespół potrafi wspaniale wczuć się w klimat, dopasować repertuar do wszystkich gości. No a samo wykonanie utworów to już pełne mistrzostwo. Profesjonalizm w każdym calu. Polecamy serdecznie ! ! !

Józef, Wałcz